Su kokiais iššūkiais susiduria perkraustymo paslaugos teikėjai?

232

Persikraustyti iš vienos vietos gyvenamosios vietos į kitą – tai padaryti kiekvienam tenka bent kartą gyvenime. Atrodytų didžiausias stresas kaip viską spėti susipakuoti, kaip supakuoti krištolo indus ar močiutės dovanotą porceliano indų servizą. Tačiau tai niekis, su kokiais iššūkiais susiduria kraustymo paslaugos tiekėjai diena iš dienos. Tad pažvelkime į situacijas ir logistinius sprendimus, kad geriau surastume kraustytojų darbą.

Dviejų aukštų namą perkanti šeima dar apžiūrėdama būstą apsidžiaugė – antrame aukšte šalia dukters kambario esantis holas ir išėjimas į terasą yra ideali vieta pianinui, čia dukra galės praktikuoti savo muzikinius sugebėjimus. Planas geras, tačiau tuo momentu neįvertinta, jog į antrą aukštą veda ne itin platūs sraigtiniai laiptai ir pianino jais užnešti nepavyks. Gal ir pavyktų pločio prasme, tačiau sunkų daiktą užkelti reikia daugiau žmonių nei jų tilptų ant laiptų. Atrodytų, jau reikia ieškoti vietos pianinui pirmame aukšte, tačiau problemą lengvai išsprendė perkraustytojai – pasiūlyta pianiną įkelti pro langą į antrą aukštą. Terasinis langas platus, pro jį tilptų ir 3 pianinai, tereikia specialios technikos(t.y. krano) kuri užkeltų pianiną į 4 metrų aukštį. Pianino pernesimas nėra sudėtingas, kuomet patikima profesionalams.

Kita dažna problema su kuria susiduria perkraustytojai – siauros durys. Štai viename sename name rūsyje įsitaisė galingos medžio apdirbimo staklės. Šeimininkai negalėjo pasakyti, kaip jų senelis sugebėjo jas ten atsigabenti – ar surinkta detalėmis ar tuo metu durys buvo kitos, bet dabar buvo žiūrima stakles, kurių ardyti negalima ir gerais 40 centimetrų siauresnes rūsio duris. Lango nėra. Tačiau sprendimas ir šiuo atveju yra – tereikia nuimti durų staktą ir išdaužti vieną kitą plytą atitinkamose vietose, kur staklės yra plačiausios. Žinoma, tam leidimą turi duoti būsto savininkai, tačiau, kuomet reikia išgabenti stakles, o kito būdo nėra, reikia imtis ir griovimo darbų.

Kaip teigia kraustymo paslaugomis užsiimančios įmonės, daiktų pristatymas pro langus, durų platinimas, ar net sienos griovimas norint išgabenti vieną ar kitą daiktą yra jau nebe iššūkis, o kasdienybė.