Atliekamas pilingas ir grožio salono įranga

216

Grožio puoselėjimas visuomet buvo ir bus svarbus visiems, kurie rūpinasi savo sveikata, ir išvaizda. Šiuolaikinis gyvenimo tempas verčia mus ieškoti būdų, kaip skiriant kuo mažiau laiko jaustis puikiai. Dažnai grožio salono įranga mums suteikia tokias galimybes, kuomet prireikia vienokių ar kitokių grožio procedūrų, pavyzdžiui, pilingas.

veido prieziuraOdos priežiūrai yra sukurta daugybė prietaisų ir įrenginių. Taip pat kasmet pristatomos naujos kosmetikos priemonės, kurios padeda lengvai prižiūrėti tiek veido, tiek ir kūno odą. Viena iš svarbiausių priežiūros dalių yra pilingo atlikimas. Jis gali būti daromas tiek namuose, tiek ir grožio salonuose. Jei nusprendžiama pilingą atlikti namuose, tai reikia pagal odos tipą pasirinkti tinkamą priemonę. Riebiai ir mišriai veido odai tiks AHA rūgščių šveitiklis, kuris ištirpdys ir pašalins negyvų ląstelių sluoksnį bei mechaninis, kuris savo sudėtyje turi smulkių šveičiamųjų dalelių. Riebios odos pilingą reikia atlikti vieną kartą per savaitę, o mišrios – vieną ar du kartus per mėnesį. Jei šveitiklio reikia jautriai ar sausai odai, tai puikiai tiks fermentinis. Jis ištirpdys ir suminkštins negyvų ląstelių sluoksnį tuo pat metu išvalydamas poras. Tokiai odai šveitimo pakaks vieną kartą per mėnesį.

Dažnai pasinaudojama naujovėmis ir grožio salono įranga tam, kad būtų atliktas pilingas. Šiuo metu medicinos ir grožio specialistai ieško geriausių priemonių tam, kad kuo paprasčiau galėtume prižiūrėti ir puoselėti savo grožį. Pavyzdžiui, labai populiarūs ultragarsiniai įrenginiai, kurie puikiai atlieka odos valymo funkciją. Tai saugi procedūra. Ultragarso veikimo dėka atliekamas šveitimas ir stimuliuojama kolageno gamyba. Būtent jis yra pagrindinis baltymas, kuris suteikia odai elastingumą. Tai dviguba nauda jūsų grožiui. Šios procedūros metu klientai nejaučia jokio skausmo ir po to oda nebūna paraudusi. Tokiu būdu išvalomi spuogai ir inkštirai. Oda netraumuojama taip, kaip valant mechaniniu būdu.

Labai svarbu, kad procedūras atliktų profesionalūs kosmetologai ar dermatologai, kurie ne tik tinkamai naudosis įranga ir prietaisu, bet ir parinks pagal odos tipą tinkančias kosmetikos priemones. Po pilingo atlikimo matomas rezultatas tikrai nudžiugins. Verta atminti, kad odos grožis priklauso ne tik nuo šveitimo, todėl svarbu tinkama priežiūra kasdien.

Pilingo nauda mūsų grožiui didžiulė. Jo dėka pašalinamos negyvos odos ląstelės ir išvalomos poros. Po tokios procedūros geriau pasisavins ir kremų ar serumų medžiagos. Tai puiki priežiūros priemonė, kuri padeda odai išlikti švariai ir sveikai švytinčiai.